Sitemizi ziyaret ettiğiniz ve Gizlilik ilkemizi okuduğunuz için teşekkür ediyoruz. Ziyaretiniz sırasında sırf ziyaret saatiniz ve ziyaret ettiğiniz sayfaların kaydı tutulmaktadır. Gizlilik ilkemizin temeli kolay ve anlaşılırdır. Sitemizi ziyaretiniz sırasında türlü hizmetlerden yararlanmak amacıyla abonelik işlemleriniz esnasında kendi bilginiz ve isteğiniz dışında verdiğiniz bilgiler haricinde hiç bir şekilde şahsi bilgiler ilgi edilmemekte ve toplanmamaktadır. Gizlilik ilkemiz meselesinde daha detaylı bilgi aşağıda sunulmuştur:

genel Bilgiler

çerezler
e-Posta ve Online Formlar
kamu Kurumları ile Online işlemler
öteki adreslere bağlantılar
Güvenlik
Gizlilik ilkesinde değişiklikler
irtibat bilgilerimiz

gozenfeksiyonu.com Sitemizi ziyaretiniz esnasında oluşan ilgili bilgiler:

ziyaret ettiğiniz sayfalar vb. bilgiler sistemimiz nedeni ile ihtiyaçlarınız ve ilgileriniz doğrultusunda tekrar şekillendirme ve yapılandırma süreçlerinde kullanılmak üzere sistemimiz yönünden otomatik şekilde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgilerin geneli kullandığınız internet tarayıcınız nedeni ile bize iletilmektedir. Bu bilgiler kimlik tespitinde kullanılamaz.

Ziyaretiniz sırasında otomatik olarak toplanan ve kayıt edilen bilgilerin tam listesi :
gozenfeksiyonu.com güvenlik ve doğruluk ilkelerine göre çerez kullanmamaktadır.

e-Posta ve Online Formlar

gozenfeksiyonu.com Sitemizde çeşitli e-Posta adresleri ve formlar aracılığı ile değişik hizmetler verilir. Hizmetin şekline bağlı olarak sizden bazı bilgiler talep edilmekte. Elde edilen bilgiler ilgi etmiş olduğunuz hizmetlerden faydalanmanız amacı dışında hiçbir şekilde kullanımı olmıyacak ve isimler gizli kalıcaktır.

Güvenlik

Sunulan içeriğin ve temin edilen bilgilerin güvenliği için lüzumlu tedbirler itina ve dikkatle alınmıştır. Güvenlik konusundaki teknolojik gelişmeler takip edilmektedir ve gereken düzenlemeler yapılıyor.

Gizlilik ilkesinde Değişiklikler

gozenfeksiyonu.com Web Yayın Kurulu gerek gördüğü takdirde Gizlilik ilkelerinde değişiklikler yapabilir. Yapılan değişiklikler gozenfeksiyonu.com`de yer sektör Gizlilik ilkeleri bölümünde duyuru edilir. Gizlilik ilkesi bir sözleşme değildir.